Artist Hair Design - o nas 1 str.

Artist Hair Design

Estera Nikończuk

Estera Nikończuk od ponad 25 lat pracuje jako stylista fryzur i trener. Swoja pasję rozwija dynamicznie i nigdy nie żałuje czasu na nauke i rozwój. Międzynarodowe sukcesy i wieloletnie doświadczenie zdobywała w zagranicznych Akademiach Fryzjerstwa, takich jak Tony & Guy w Wiedniu, czy u boku stylistów takich jak Oscar Brolis, Giovanni Damiani czy grupy Gandini Team. Każdy dzień w pracy traktuje jako nowe wyzwanie, pośród którego szuka możliwości tworzenia nowych stylów.  Jej twórczość to synonimy dokładności i estetyki, na co szczególnie zwraca uwagę. Obecnie inspiruje sie światowej klasy stylistami i twórcami kolekcji marki Rica - Antonio Masumeci i Semmy Mele - z którymi obecnie współpracuje.

Artist Hair Design

Szkolenia
 Artist Hair Design - szkolenia

ZOBACZ RÓWNIEŻ

...
SZKOLENIA
Artist Hair Design

Szkolenia Artis Hair Design to bogato opracowana oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb i umiejętności każdego dla kogo stylizacja włosów to coś więcej.

czytaj więcej >
SALON
Artist Hair Design

Wiemy jak ważne jest indywidualne i kreatywne podejście do każdego dlatego też naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie.

czytaj więcej >
GALERIA
Artist Hair Design

Zobacz zdjęcia z naszych szkoleń. Szkolenia skierowane do wykwalifikowanych fryzjerów, którzy potrzebują nowych inspiracji. 

czytaj więcej >